Журналы
 • «Журналы по охране труда: Формы и правила ведения» «Журналы по охране труда: Формы и правила ведения» 05-03-2015 11:02
  В издании «Журналы по охране труда: Формы и правила ведения» подробно, на актуальной нормативной и правовой базе рассматривается порядок организации учетной работы в современном кадровом делопроизводстве. В основе журналов лежит примерно пятьдесят форм различных учетных документов. Автор дала практические комментарии о порядке применения документации.
  далее
 • Форсайт №1 2011 Журнал Государственного Университета – Высшая школа экономикиФорсайт №1 2011 Журнал Государственного Университета – Высшая школа экономики04-03-2015 15:04
  Разработки и исследования усовершенствованных и новых технологий сопровождаются очень высокими рисками и требуют значительных материальных затрат, которые окупаются только в долгосрочной перспективе.
  далее
Новые книги
Не пропустите
Последние добавленные
 • Системы управления, НИЦ - покупка 1С в МосквеСистемы управления, НИЦ - покупка 1С в Москве
  Покупка 1С в Москве, услуги консультаций по 1С в Москве, а также доработки 1С в Москве. Мы работаем на рынке 1С с 2006…
  г.Москва, ул.Грекова, д.11
 • Центр дистанционного обучения "АКАТО"Центр дистанционного обучения "АКАТО"
  Центр дистанционного обучения «АКАТО» организует и проводит отраслевые онлайн-семинары (вебинары) для бухгалтеров,…
  197374, Санкт-Петербург, ул. Мебельная дом 12, офис 145
 • Ю-софт ТехнолоджиЮ-софт Технолоджи
  Компания 1С:Франчайзи "Ю-Софт" успешно работает на рынке программного обеспечения и сопутствующих услуг…
  117452, Москва, пр. Внутренний, д. 8с4

Вибір університету Польщі та вартість навчання

Дата: 06.12.2017

Забезпечити своє майбутнє, багато подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми-професіоналами своєї справи і працювати на улюбленій посаді - ось які завдання зазвичай ставить перед собою цілеспрямований абітурієнт, який вже закінчив школу. Якщо є бажання вчитися за кордоном - це додатковий плюс, адже тоді відкриється набагато більше можливостей. Навчання в Польщі https://mojaedukacja.com/ - непогана можливість реалізувати завдання, поставлені вище. Потрібно для початку визначитися який з ВНЗ Польщі вам підійде. Потрібно враховувати не тільки один параметр - вартість навчання в Польщі. Найголовніший показник - це якість знань, які можуть дати викладачі. Тому вибір університету в Польщі - завдання першочергове.

Вибір університету

Це найголовніша задача, помилитися в якій ви не можете. Як і в більшості країн, навчання в Польщі можливе не тільки в приватних, а й в державних університетах. Відповідно, ВНЗ Польщі, які мають статус державних, є більш престижними. На них виділяється більше фінансування, а викладацький склад зазвичай більш кваліфікований. Відповідно, показник вартості навчання в Польщі буде в таких університетах вище. Щоб точно для себе вирішити, який навчальний заклад вибрати, перегляньте інформацію про кожного з них. Зорієнтуйтеся, яка спеціальність буде для вас більш цікавою. Звичайно, потрібно враховувати і нові напрямки, які тільки розвиваються. Адже ви зможете стати хорошим фахівцем в таких галузях.

Витрати на навчання та проживання

Чітко вирішивши вибрати престижний закордонний університет, майбутні студенти разом зі своїми батьками повинні приступити до планування витрат. Адже знадобиться сплатити не тільки вартість навчання, не обійтися без витрат на житло і харчування. Якщо вибір припав на навчання в Польщі, тоді ми зможемо вас зорієнтувати детальніше по кожному з цих питань. Поговоримо не тільки про ВНЗ Польщі і їх ціни на освіту, але також обов'язково розповімо про витрати, які знадобляться на транспорт, купівлю одягу та інші витрати. Дійсно, вибравши університет в Польщі, витрати не можна буде назвати дуже високими, адже це одна з країн ЄС, де ціни знаходяться приблизно на одному рівні з нашою країною. А якщо порівнювати якість освіти, тоді однозначно, https://mojaedukacja.com/universytety - польські університети в цьому будуть вигравати. Давайте розбиратися з цінами і підбивати загальну суму.

Вибравши навчання в Польщі, будьте готові на відносно невеликі витрати в порівнянні з іншими країнами ЄС. Для початку вам потрібно порахувати, яку суму складе вартість навчання в Польщі. Коливатися вона буде як від статусу ВНЗ Польщі, так і від обраної спеціальності. Також зазвичай навчання за рік магістратури буде коштувати десь в 1,5 рази дорожче бакалаврату. Якщо навчання буде коштувати близько 2-х тис. Євро в рік, то проживання обійдеться десь близько 200 євро на місяць. Істотно дешевше обійдеться заочна освіта в Польщі https://mojaedukacja.com/vyja-osvita-polshi. Але в даному випадку варто поставити для себе питання: в чому сенс такого навчання в Польщі? Якщо вже їхати за кордон, тоді однозначно варто вчитися і працювати над собою. Тільки тоді можна отримати хорошу роботу в будь-якій країні ЄС. Дуже важливо вдосконалювати знання іноземних мов, тоді вам набагато легше буде працевлаштуватися.

Навчання і ціни

Дійсно, найбільшою статтею витрат буде саме річна вартість навчання в обраному університеті. Звичайно, менші ціни завжди ставлять на заочне навчання, але якщо ви хочете отримати дійсно хороший багаж знань, а потім ще й знайти хорошого роботодавця, тоді однозначно потрібно вибирати стаціонар. Ціни тут буду відрізнятися в залежності від декількох факторів. Це рейтинг університету, а також його статус. Більш престижними, як і в нашій країні, все-таки вважаються державні ВНЗ. Відповідно, в ЄС передбачено забезпечення таких університетів сучасною технікою, обладнанням, щоб студенти могли практично застосовувати свої знання. За рік навчання тут може обійтися близько 1,5-2 тис. Євро, залежно від спеціальності. Хоча і багато приватні університети також дбають про свій рейтинг і підбирають відмінних викладачів, закуповують сучасне обладнання.

Якщо ви ще не визначилися з вибором ВНЗ, більш детально розповісти про навчання в Польщі для українців вам зможуть фахівці спеціально створеного проекту Moja Eedukacja. Тоді ви більш детально зможете розпитати про вартість магістратури в Польщі, якщо вже маєте диплом бакалавра нашої країни, або ж закінчили бакалаврат в Польщі. Тепер перейдемо до цін на продукти та проживання.

Витрати на житло + харчування

Всі університети намагаються створити хороші умови навчання в Польщі для українців. Тому якщо при ВУЗі є гуртожиток, тоді можна влаштуватися туди. Орієнтовно, це буде коштувати від 350 злотих за місяць. Середні витрати на харчування за місяць становитимуть близько 70 євро. Такі витрати в цілому і будуть основними.